Сьогодні були:
Главная » 2009 » Лютий » 8 » Мінімальна перемога над чемпіоном Росії
Мінімальна перемога над чемпіоном Росії
18:10
На матч із казанським «Рубіном» чекали із нетерпінням. Все ж таки, поєдинки з російськими командами завжди представляли особливий інтерес для «Динамо» і наших уболівальників, а якщо цей суперник ще й чемпіон Росії – тим паче. Втім, «зім'ятий» через несприятливі погодні умови графік підготовки (нагадаємо, тренерський штаб команди двічі поспіль скасовував вечірні тренування через зливи) міг внести свої корективи до гри двох команд.

Особливе пожвавлення викликала зустріч динамівців зі своїм колишнім одноклубником, багаторічним гравцем «Динамо» Сергієм Ребровим. 34-річний півзахисник віддав немало років нашому клубу, разом із «Динамо» вигравав чемпіонати України та успішно брав участь у Лізі чемпіонів, а поряд із багатьма нинішніми гравцями провів не один десяток матчів. Напевно, майбутня зустріч викликала в Сергія ностальгію за минулими роками, але із стартовим свистком вона випарувалася – адже на даний момент Ребров є гравцем «Рубіна».

Казанці, як і «Динамо», виставили практично оптимальні склади. У «Динамо» в матчі не змогли взяти участь Бангура і Мілевський – в Ісмаеля ушкодження, а Артема вирішили поберегти через м'язові болі, які виникли на ранковому тренуванні. У стартовому складі росіян на поле вийшов півзахисник Гани Стівен Аппіа (відомий за виступами за італійські «Удинезе», «Парму», «Ювентус», а також турецький «Фенербахче»), який прибув до «Рубіну» на оглядини.

З перших же хвилин було видно, що жодна із команд просто так перемогу не віддасть. Як біля воріт «Динамо», так і біля воріт «Рубіна» були сконцентровані великі сили в захисті. Як результат – мінімум голевих моментів. Тільки в середині першого тайму команди обмінялися кількома небезпечними випадами. Спочатку Карадениз, який запам’ятався «Динамо» за матчами кваліфікації Ліги чемпіонів з турецьким «Трабзонспором», вискочив до воріт і пробивав із гострого кута – Богуш впорався із ударом. А незабаром Кравченко після розиграшу кутового пробив з лінії штрафного майданчика, але поперечина врятувала вже безпорадного Рижикова.

У другому таймі команди знову вели жорстку боротьбу, переважно в центрі поля. Воротарі відверто нудьгували упродовж другої половини гри. І якщо ворота Богуша залишилися в недоторканності до фінального свистка, то Рижикову одного разу довелося діставати м'яча із сітки власних воріт. На 80-й хвилині Алієв, який вийшов на заміну, отримав м'яча після розиграшу кутового, і з-за меж штрафного майданчика по діагоналі відправив м'яча точно в лівий від воротаря кут – 1:0!

Таким чином, другий збір в Іспанії «Динамо» розпочало з перемоги. Залишається сподіватися, що переможний ритм збережеться і надалі, включаючи перші офіційні матчі в 2009 році – поєдинки Кубка УЄФА з іспанською «Валенсією».

«Динамо» – «Рубін» – 1:0 (0:0)

«Динамо»: Богуш, Бетао, Діакате (Кравець, 67), Михалик, Ель Каддурі (Несмачний, 68), Вукоєвич, Гіоане (Алієв, 58), Єременко, Нінкович (Гусєв, 46), Кравченко, Ярмоленко.

«Рубін»: Рижиков, Ансалді (Хагуш, 46), Шаронов (Попов, 46), Орєхов, Томас (Сибайя, 63), Нобоа, Аппіа (Горбанець, 63), Ребров (Гіцелов, 75), Бистров (Кухарчук, 63), Карадениз (Портнягин, 63), Адамов (Бухаров, 58).

Гол: Алієв (80).

Попередження: Єременко (21) – Аппіа (55).