Зараз на сайті:
Сьогодні були:
Головна » 2009 » Лютий » 02
02 Лютого 09
Днями в Руанді завершився молодіжний чемпіонат Африки. Збірна Нігерії, в складі якої виступав динамівець Франк Теміле, завоювала бронзові нагороди і кваліфікувалася на фінальний турнір молодіжного чемпіонату світу, який відбудеться цього року в Єгипті.

В рамках групового турніру Нігерія обіграла одноліток з Єгипту і Кот д’Івуара (2:0 і 3:0 відповідно; в обох матчах брав участь Франк Теміле), а також програли збірній ПАР (0:2, динамівець не грав). Набравши шість очок у груповому турнірі, «орли» вийшли до півфіналу. Втім, на цьому турнірні просування Нігерії закінчилося, оскільки відразу ж програли збірній Камеруну (0:2, за участю Теміле).

У поєдинку за третє місце збірна Нігерії взяла реванш у південноафриканців за поразку в груповому турнірі, здобувши мінімальну перемогу (2:1). Відзначимо, що переможний м'яч у матчі на рахунку Теміле, який поставив фінальну крапку в поєдинку.

Переможцем же турніру стала збірна Гани, яка у фінальному матчі обігра ... Читати далі »