Наразі завершились матчі суботнього дня, першим пройшов матч Зоря-Львів.

Зоря: Тлумак (Комарицький, 47), Хромцов, Омоко, Каменюка, Шевчук, Гомес (Скоба, 47), Колесніченко (Бага, 79), Жуніор, Райчевич, Діденко, Джіхані

Львів: Марущак, Ващук, Жданов, Кіцута, Романюк (Гальчук, 73), Панас, Федорчук, Б. Баранець (Радь, 53), Г. Баранець, Гордієнко (Полтавець, 90), Худзік

Попередження: Кіцута

Видалення: Марущак, 51

У цьому матчі розійшлася не аби яка інтрига, Зоря до цієї суботи йшла рекордно у своїй історіі, але сьогодні ФК Львів був досить близький до перемоги з Луганською командою, та Зоря проявила свою волю до перемоги і все ж таки домоглася нічієї.

Таврія - Динамо 1-3

Голи: Ідахор, 64 - Бангура, 6, Мілевський, 54, 86

Таврія: Бандура, Хайдучек, Йокшас, Зборовський, Серенчак, Артеменко (Бурдулі, 71), Голайдо, Любенович, Ковпак (Гігіадзе, 61), Гоменюк, Ідахор

Динамо: Богуш, Романчук (Бетао, 46), Діакате, Асатіані, Несмачний, Каддурі, Вукоєвич, Єременко, Нінкович (Морозюк, 46), Мілевський, Бангура (Гіоане, 84)

Попередження: Любенович, Хайдучек - Каддурі, Діакате

На 6-й хвилині Исмаэль Бангура не забив пенальті а на 83-й хвилині Мілевський теж не реалізував пенальті,обидва м'ячі взяв воротар!

Гості мали статус фаворитів, і швидко його підтвердили. Після 90 хвилин матчу рахунок 1-3.

Карпати - Металург З 0-0

Карпати: Романенко, Федорів, Годвін, Мілошевич, Кобін, Кузнєцов (Фещук, 69), Ощіпко, Кожанов (Кополовець, 73), Худобяк, Пшеничних, Гурулі

Металлург З: Жук, Опанасенко (Писоцький, 71), Челядинський, Невмивака, Тигорев, Аржанов, Степаненко, Кривцов (Вернидуб, 46), Алозі, Годін (Лазарович, 79), Силюк

Попередження: Кривцов, Тигорев

Запоріжзький Металург мав змогу наздогнати четверте місце у таблиці, але Карпати героїчно втримали нічию.

Чорноморець - Дніпро 1-1

Голи: Косирін, 14 - Воробєй, 7

Чорноморець: Ширяєв, Ніжегородов, Шандрук, Гришко, Хіменес, Корнєв, Васкес, Белецький, Левига, Мельо (Вітті, 88), Косирін

Днепр: Старцев, Денисов, Русол, Лисицький, Пашаєв, Калініченко (Холек, 57), Давідсон, Назаренко (Каверін, 90+1), Ротань, Лепа, Воробєй (Коноплянка, 62)

Попередження: Мельо, 65, Корнєв, 78, Васкес, 86 Косирін, 14 - Воробєй, 7

Рахунок по грі,обидві команди могли виграти матч...

Кривбас - Іллічівець 0:0

Кривбас: Боровик, Пашаєв, Сердюк, Ковальчук, Грановський, Максимов, Булку (Шепетовський, 46), Костишин, Бартулович (Опря, 81), Балабанов (Мотуз, 69), Мелащенко

Іллічівець: Глущенко, Соляник, Чучман, Кирильчик, Савін, Мельник, Оберемко, Кривошеєнко (Кашевський, 90+1), Ярошенко, Ксенз, Ліма (Іващенко, 64)